Мальовничому селищі Затока, що розташувався на південь від Одеси, особливу увагу віддається за неперевершену красу тутешніх місць. Ще одна приваблива риса – екскурсії в Затоці, на третьому місці стоїть віддаленість від великого міста, що провокує насолодою спокоєм і тишею. Для сім’ї з маленькими дітьми ці місця подарують райський відпочинок з повноцінними умовами проживання.

Чому екскурсії з Затоки настільки привабливі?

На відпочинок в Затоці ціни відносно низькі. Уже зараз більшість баз визначилися з прейскурантами на прийдешній, 2020-й сезон. Практично в кожному готелі в Затоці на березі моря є кілька варіантів номерного фонду – від «стандарту» до «делюкс» і навіть окремих вілл. Але головне – екскурсійні тури з цього селища покажуть всю красу одеської землі.

В індивідуальних і групових турах від готелю «Hawaii» ви побачите:

  • фортеця Аккерман в Білгород-Дністровському, де і зараз проводяться лицарські турніри;
  • Дністровський лиман в прогулянці на теплоході з його чарівними пейзажами і дивно прісним повітрям;
  • відомі Нерубайські катакомби зі своїми містичними історіями;
  • захоплює місто на воді Вилкове, особливо прекрасний в травні, при кольорі плодових дерев;
  • дельфінарій «Немо», де обов’язково сподобається дітям, і інші не менш цікаві місця.

Одеська область сповнена культурних і історичних пам’яток, здатна розповісти про старовинних особняках, де жила відома знати, познайомити з релігійними будівлями від соборів до мечетей з синагогою. Екскурсійна програма може складатися індивідуально, з урахуванням побажань певного постояльця. У цьому випадку кожне відвідування місце неодмінно задовольнить ваші естетичні потреби.

Важливо!Ознайомтеся з цінами на проживання в Затоці:ціна на відпочинок в Затоці в 2019 году.

Умови в готелях в Затоці на березі моря

Вивчаючи прейскурант, знайте, що екскурсії не входять у вартість номера. Деякі бази проводять 3D екскурсії по власній території, дана послуга входить в ціну проживання. Всі виїзні тури мають різні ціни в залежності від кількості і віддаленості відвідуваних місць.

Практично будь-який готель в Затоці на березі моря, включаючи «Hawaii», познайомить з найвідомішим виноробним комплексом Шабо з виноградниками площею 1 тис. Га. Тут же є дегустаційні зали, де кожен може доторкнутися до справжнього майстерності виноробства. Додатково можна відвідати завод Шустов.

Зв'язатися з нами!