Житлових пропозицій в розкішному невеликому містечку на Будакській косі чимало. Бюджетні варіанти, апартаменти класу «люкс», окремі вілли – пансіонати і численні бази витончено обганяють один одного. Але в пріоритетах більшості туристів – найти недорогий готель в Затоці з належними умовами, щоб номер не зіпсував враження від відпочинку на чорноморському узбережжі. І хоча ціни тут нижчі, ніж в Одесі, варто уважно придивитися до варіантів, оцінивши всі «за» і «проти».

«Ознаки» хорошого і недорогого готелю в Затоці

Майже у кожного закладу ціни на відпочинок в Затоці доступні, але чи означає це, що всюди однаково затишно? Збираючись відпочити в Затоці, пам’ятайте головні критерії підбору житла:

  • уважно перегляньте відгуки постояльців – поважають себе бази і готелі вже розробили власні сайти, де відпочиваючі відзначають всі – від обстановки в номерах до похибок в туалетах;
  • представлені галереї онлайн ресурсів – це частіше сфотографовані у вигідному світлі апартаменти, а може, найкращі в даному готелі. Пошукайте форуми з фотографіями звичайних людей;
  • уточніть платний сервіс і пункти безкоштовного обслуговування. Від паркування до харчування, від шезлонгів біля басейну до ванних приладдя;
  • не соромтеся дізнатися про наявність кондиціонерів і балконах в корпусах – тут є бази, які не мають подібних комфортом.

Мінімаліст цілком підійдуть дерев’яні котеджі (або кам’яні – в залежності від обраного закладу), кімнати із загальним санвузлом, окремою кухнею для самостійного приготування. Чудовий варіант для людей, який відпочиває в поодинці, і ціна тут куди дешевше.

Увага! Зверніть увагу на ціни готелю “Hawaii” можливо вам підійде наша пропозиція “найкраща ціна-якість”:https://hawaiizatoka.com/price-2019/ 

Всі достоїнства відпочинку в Затоці

Ласкаве море, широкі, прибрані пляжі, свіжий бриз і можливість повної самоти – чи не про це мрієте ви в задушливих міських квартирах? Сім’ям з дітьми селище подарує незабутні яскраві емоції безліччю атракціонів і водних прогулянок. Наситившись морськими пейзажами і водою, можна вирушати по цікавих місцях одеської землі. Це багатонаціональний край, здатний розповісти найнесподіваніші історичні факти.

Шикарний відпочинок в Затоці прекрасно підкріплюється великою кількістю лікувально-столових вод, якими багата одеська земля. Тут ви не просто проводите час, ви загартовуєтеся, вбирає найчистіше повітря, життєві сили природи, фізично розвиваєте дітей.

Зв'язатися з нами!