У красивому, затишному селищі Затока на Будакській косі знайдуть себе громадяни, які прагнуть піти від шуму великих міст. Тут немає пилу, постійного скупчення транспорту, величезного числа вічно поспішають людей. Проведений в цій місцевості відпочинок запам’ятається позитивом, особливим затишком, комфортним проживанням. Гідність – незважаючи на віддаленість від Одеси, розваги в Затоці знайдуться і для молоді, і для маленьких дітей.

Яким розваг віддати перевагу відпочинку в Затоці?

Перш ніжзабронювати номер в Затоці, ознайомтеся докладніше з самою базою або готелем. Деякі заклади мають власні розважальними майданчиками і навіть 3D-кінотеатрами, інші не пропонують подібних благ. Одним з найбільш популярних розваг на відпочинку в Затоці залишається віндсерфінг – неймовірне підкорення хвиль сподобається любителям гострих відчуттів.

Дозвілля, обіцяний селищем, це:

  • прогулянки на теплоході з відвідуванням Аккерманській фортеці;
  • атракціони, гірки, каруселі для дітей;
  • міні-аквапарки;
  • дельфінарій «Немо»;
  • пляжні фестивалі;
  • концертні програми прямо на піску і всілякі конкурси;
  • аніматори.

Нестримні веселощі обов’язково наситить вашу дитину райдужними емоціями. У перехідному віці для підлітків такий відпочинок буде тільки позитивним, він відмінно поєднує сім’ї і відволікає від усіх проблем.

Культурні розваги в Затоці

Звичайно, насичення морем, сонцем, пляжем і бризом проходить за кілька днів, душа бажає чогось незвіданого, незвичайного. Помилкою буде сказати, що селище не може забезпечити захоплюючий відпочинок. Бази відпочинку та готелі організовують цікаві екскурсії по одеському краю. Обов’язково познайомтесь з релігійними спорудами, багатство націй цих земель здивує мечетями, синагогою, буддистськими і католицькими храмами. Можна відвести дітей в мотузковий парк, де знайдуться цікаві лабіринти для дорослих і малят.

Естетичні розваги в Затоці приведуть вас у різноманітні музеї, можна з’їздити в Білгород-Дністровський (організовуються тури на автобусах), це незвичайна місцевість з цікавою історією, помітити місто Вилкове, що розташувався на воді. У цьому населеному пункті особлива атмосфера – велике число старообрядницьких пам’яток познайомлять вашу сім’ю з унікальними історичними фактами.

Зв'язатися з нами!