У літню пору року море вабить до себе тисячі туристів. В Україні багато зупиняють свій вибір на Одеській і Миколаївській області. Саме тут можна знайти чимало чудових місць для сімейного відпочинку в Затоці в 2020 році. Пропонуємо вам список найбільш популярних і кращих місць для відпочинку в цих двох областях.

 

Найкращі місця відпочинку в Одеській області

Одеська область славиться великою кількістю курортних місць. На них можна добре провести час, відвідати захоплюючі екскурсії, підлікуватися та інше.

Затока

Це невелике селище, розташовується на відстані 40 км від Одеси. У Затоці величезні піщані пляжі. Морське дно ідеальне для купання маленьких дітей. Великою популярністю тут користується «Hawaii» (поточний сайт), санаторій «Золоті піски». Це ідеальні місця для заїзду на літній відпочинок. Ціни коливаються в районі 400 грн. за добу.

 

Місця в Затоці в 2018 році

 

Кароліно-Бугаз

Цей мальовничий курорт розташовується в 60 км від Одеси. Вартість номерів починається від 80 і досягає до 200 грн. на добу. Тут добре розвинені екскурсії, водні розваги на водних мотоциклах, катамаранах та інше. Один з кращих готелів для заїзду Sea Zone (офіційний сайт seazonebugaz.com).

яким буде відпочинок в Кароліно бугаз в 2018

 

Сергіївка

Це унікальний курорт, адже тут є лиман з цілющими грязями. Велика частина селища розташовується на материку. Саме в цій частині є велика кількість санаторій, готелів, кафе, ресторанів. На відміну від Затоки, в Сергіївці відпочинок в два рази дешевше. Наприклад, один з кращих парк-готель «Лиман», є ідеальним місцем для заїзду на літній відпочинок.

Сергіївка фото в 2018 році

 

Грибівка

Тут переважно відпочивають одесити. Це відмінне місце для того щоб відволіктися від міської суєти. Тут можна орендувати житло на високих спусках, а також безпосередньо біля берега. Ви гарантовано знайдете житло на свій смак і за розміром гаманця. В селищі є кафе, ресторан і дискотека. Наприклад, чого тільки коштує готель «Річард» (офіційний сайт hotelrichard.net), який є відмінним місцем для відпочинку або новий унікальний готель Ensenada (офіційний сайт ensenada.com.ua).

Грибівка 2018 що планується

 

Миколаївка

Велика кількість готелів поступово витісняє «зелений туризм». Для відпочиваючих значно розширюється приватний сектор. У центрі можна відвідати затишні кафе. Поєднання чистого повітря, свіжих фруктів і овочів робить шкільні канікули ідеальним місцем для відпочинку дітей.

Миколаївка на фото в 2018 році

 

Чорноморськ

Що знаходиться в 16 км від Одеси, Чорноморськ одночасно курортний і портове місто. Вся курортна частина міста розташовується в зеленій зоні, що надає виключно позитивні емоції. Можна орендувати квартири, приватні будинки, готелі і невеликі хостели за доступною ціною. Тут точно ви знайдете спокійний і тихий відпочинок.

Чорноморськ фото пляжу і плани на 2018 рік

 

Южне

Дуже акуратний місто, в якому є сучасна архітектура і комплекс світломузичного фонтану. Добре розвинена інфраструктура. На базі відпочинку можна орендувати номер від 60 до 750 грн. Але краще зняти квартиру за добу 300 грн. Дуже зручне розташування курорту, так як з нього можна легко доїхати до Одеси і Коблево.

місто Южне

 

 

Лебедівка

Ще з радянських часів Лебедівка відома як центр профспілкового відпочинку. Відрізняється це місце відпочинку повною відсутністю настирливих комарів. Це місце відпочинку казково красиво за рахунок різко обриваються пляжів. Через погану дорогу їхати своїм транспортом погано, на міському транспорті також нелегко дістатися. Однак на всьому українському узбережжі, море тут мало не найчистіше.

Лебедівка місце відпочинку в 2018 році

 

Расейка

Відмінне місце для сімейного відпочинку. Тут абсолютно спокійна нічне життя. Тут не варто розраховувати на високий сервіс, так само як і на ціни. Пляж дуже великий, море неглибоке і чисте.

Расейка - Одеська область курорт 2018 рік

 

Катранка

Це справжній рай для відпочиваючих сім’ями. Тут чисте і неглибоке море. На базі відпочинку можна орендувати житло в районі 50 грн. Що стосується харчування, то ціни на продукти порівняно низькі. Але ось дістатися сюди дуже і дуже складно. Великий мінус – величезні зграї комарів.

Катранка фото курорту в 2018 році

 

Приморське

Для населення Півдня вважається найбільш популярним місцем для відпочинку. Тут дуже оригінальна кухня, порівняно хороший сервіс і навіть є маломайская нічне життя. На базі відпочинку житло можна орендувати в районі 90 грн., А в приватному будинку за 50 грн. Притому що житло орендувати тут взагалі не проблема.

Приморське Одеська область 2018 відпочинок

 

Сичавка

Це село перебувати на кордоні Миколаївської та Одеської області. Це недорогий курорт. При цьому місце наповнене красивими пейзажами. Що стосується пляжів, то вони широкі і чисті. Відсутність промзони робить Сичавка прекрасним місцем для відпочинку.

Сичавка в Миколаївській області фото в 2018 році

 

Вапнярка

Це село, що розташоване уздовж схилів Аджаликського лиману. Тут відпочивають не тільки туристи, а й місцеві жителі. Відмінне і спокійне місце. Дно порівняно пологе, а пляж піщаний. Недалеко є аквапарк «Посейдон» для дітей.

Вапнярка пляж в Одесі фото 2018

 

Одеса

Як видно, в Одеській області є дуже багато місць для відпочинку. Чого тільки варта сама Одеса. У ній можна знайти велику кількість готелів і не тільки для відпочинку, наприклад, Sorrento, санаторій «Зелений мис», готель «Ribas», хостел «П’ятниця», бутик готель «Palmira», хостел «Ліжко на Дерибасівській», санаторій «Куяльник» та інші. Це одні з найбільш популярних і затребуваних місць для заїзду.

Пляжі біля готелів в Одесі в 2018 році

 

Кращі місця для відпочинку в Миколаївській області

У Миколаївській області трохи менше курортних місць, але вони по-своєму унікальні і красиві.

Морське

Знаходиться недалеко від Коблево. Берегова лінія має незначні обриви. Можна легко орендувати житло в приватному секторі. Відпочиваючих дуже мало, а ціни на житло низькі. В кінці літа в селищі проходить фестиваль електронної музики.

Морське Миколаївська область фото відпочинку 2018

 

Рибаківка

Село для сімейного відпочинку. Тут є велика кількість баз відпочинку, так що без житла ви точно не залишитеся. Можна піти на лікувальні грязі. Нічного життя практично немає, ідеальне місце для проведення літніх канікул.

Рибаківка відпочинок в Одеській області фото 2018

 

Коблево

Туристичний центр Миколаївської області. Тут розташовується велика кількість баз відпочинку і готелів, ось деякі з найкращих: Кипарис (офіційний сайт koblevokiparis.com), пляжний отелення White House (офіційний сайт whitehouse.com.ua), готель Central (офіційний сайт centralkoblevo.com), отелення Sky, хостел «Fridey Wood» (офіційний сайт koblevo.hostel-friday.com). У Коблево добре розвинена індустрія розваг і нічне життя. Це ідеальне місце для активного відпочинку.

Коблево курорт в 2018 році

 

Чорноморка

Розташовується недалеко від Очакова. Тут можна знайти близько 20 баз відпочинку і пансіонатів. Велика кількість ресторанів, кафе і подібних закладів наповнять ваш відпочинок яскравими фарбами. Діти можуть відвідати аквапарк і водні гірки. Оренда житла з людини починається від 50 грн.

Чорноморка курорт в 2018 році

 

Лугове

Непогано розвинений селище для туризму. Тут є більше 20 баз відпочинку. Доба оренди житла починаються від 150 грн. При цьому дуже непогані умови для відпочинку. Через курс долара, ціни на житло постійно змінюються, тому враховуйте цей фактор.

відпочинок в Лугове фото 2018

 

Зв'язатися з нами!